rower

Czas spędzony wspólnie w podróży pozwala lepiej się poznać i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Coraz bardziej popularne są nie tylko wyjazdy wakacyjne, ale również krótkie wypady weekendowe. Najlepszym środkiem lokomocji jest oczywiście samochód, który pozwala nam dotrzeć w wiele ciekawych, zarówno bardziej, jak i mniej uczęszczanych miejsc. Warto wiedzieć, że w sprzedaży dostępne są różnego rodzaju akcesoria samochodowe, które przydają się podczas podróży.

Bagażnik na hak – 2 rowery

Bagażnik samochodowy to propozycja dla par, które lubią jeździć na rowerze. Dzięki niemu jednoślady można mieć zawsze przy sobie, bez konieczności ich rozkręcania i zagracania bagażnika głównego oraz składania siedzeń. Szczególnie warte uwagi są tak zwane platformy na hak, które montuje się na kuli haka holowniczego samochodu.

Podczas zakupu tego typu bagażnika warto kierować się zarówno marką producenta, jak również sposobem montażu urządzenia. W tym celu warto odwiedzić stronę sklepu internetowego Smartmoto.pl, który specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości nowoczesnych akcesoriów i gadżetów samochodowych. W ofercie sprzedawcy znaleźć można wyroby takich producentów, jak: Aguri, Inter Pack, Thule, Amos czy Peruzzo. Zakres cenowy jest stosunkowo szeroki, w związku z czym każdy znajdzie coś dla siebie.

Będąca w średniej cenie platforma rowerowa Thule EuroRide 2 została wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje. Zapewnia szybki i łatwy montaż i pasuje do standardowych rowerów. Funkcja uchyłu zapewnia bezproblemowy dostęp do bagażnika samochodu, nawet wtedy gdy na platformie są zamontowane rowery. Będąca na wyposażeniu platformy listwa świetlna posiada wszystkie niezbędne światła (postojowe, pozycyjne, stopu, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne, podświetlenie tablicy). Platforma Thule jest wyposażona w zabezpieczenie przed kradzieżą oraz miękkie pasy mocujące koła roweru. Bagażniki do przewozu rowerów dostępne są również w wersji na 3 lub 4 jednoślady.

Box dachowy

Równie fajnym gadżetem jest box dachowy. Pozwala on na wygodny i bezpieczny transport bagażu. Dobrej jakości boxy wykonane są z wytrzymałego materiału, któremu nie szkodzi promieniowanie UV. Produkty te różnią się między sobą przede wszystkim kolorem oraz ładownością. W opcji są boxy pozwalające na przewóz bagażu o wadze do 50, 60 lub 75 kilogramów.

Nowoczesne boxy dachowe są łatwe w montażu i gwarantują pełną ochronę przewożonego bagażu i sprzętu. W tego typu schowku można bowiem przewozić nie tylko odzież i obuwie, ale również sprzęt sportowy typu rolki, kijki, deski, urządzenia elektroniczne.

Lodówka turystyczna

Zwolennikom wypadów samochodem za miasto z całą pewnością spodobają się lodówki turystyczne. Lodówki marki YetiCool to zaawansowane technologicznie urządzenia, które gwarantują, że napoje będą zawsze idealnie schłodzone, a żywność świeża. Lodówki tej marki są niezwykle pojemne. Można w nich schłodzić jednocześnie nawet 38 puszek o pojemności 0,33 litra lub 12 butelek o pojemności 0,75 litra.

Co ciekawe, lodówki turystyczne YetiCool posiadają ekran z panelem sterowania oraz wbudowany Bluetooth, dzięki któremu można sterować lodówką za pomocą aplikacji w smartfonie. Zdalny dostęp pozwala także monitorować poziom temperatury w lodówce oraz stopień naładowania jej akumulatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here