SUVy od Volkswagena

0
640

Dlaczego miałbyś wybrać Volkswagena SUV dla swojej rodziny? SUV to skrót od Sports Utility Vehicle (sportowy samochód użytkowy) i w poprzednich latach często postrzegano je jako zbyt duże, pochłaniające benzynę potwory drogowe. W ostatnich czasach stały się one bardziej powszechnym widokiem na polskich ulicach i zastąpiły takie wersje nadwozia jak hatchbacki i kombi jako rodzinny samochód.

Volkswagen, podobnie jak wiele innych światowych liderów motoryzacji, wszedł na rynek SUV-ów z bardzo bogatą własną ofertą, co oznacza, że ​​nie ma lepszego czasu na pojawienie się na rynku SUV-ów. Od popularnego Tiguana, przez T-roca po Tiguana Allspace – wybór opcji jest ogromny. Dostępne są małe, średnie i duże SUV-y, które mają podobne cechy, co oznacza, że ​​możesz znaleźć samochód pasujący do Twojego stylu życia.

Pierwszą i najbardziej oczywistą korzyścią z zakupu tego typu samochodu jest poziom praktyczności, jaki SUV-y mają do zaoferowania dzięki zdecydowanie większemu nadwoziu, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przewożenia dużej ilości bagażu bez konieczności opuszczania tylnych siedzeń. Mają również możliwość przewożenia większej masy niż typowy hatchback. Dzięki temu nie musisz się obawiać przeciążenia swojego samochodu, jeśli zdarza Ci się przewozić większe ładunki.

Informację na temat charakterystyki i funkcjonalności małych i większych SUVów od Volkswagena znajdziesz tutaj https://centrumwroclaw.pl/vw/. Przestronne wnętrze sprawia, że ​​SUV-y są idealne dla rodzin, ponieważ oferują wystarczająco dużo miejsca na głowę i nogi, aby wyżsi członkowie rodziny nie mieli na co narzekać. SUV-y typu crossover są bardziej odpowiednie dla mniejszych rodzin, podczas gdy większe SUV-y mogą oferować miejsca siedzące nawet dla siedmiu osób. Przedstawicielem tych pierwszych jest Volkswagen T-cross. Jego większym bratem w ofercie Volkswagena jest Tiguan.

Dla kogo Volkswagen T-cross a dla kogo Tiguan

Wszystkie opisane powyżej cechy wcale nie oznaczają, że samochód typu SUV musi być ogromną bestią, która ledwo mieści się na przeciętnej polskiej ulicy. Wręcz przeciwne wrażenie można odnieść patrząc na Volkswagena T-crossa. To idealny samochód do wygodnego poruszania się po mieście. Z jednej strony zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie wsiadać i wysiadać, co w specyfice jazdy miejskiej ma niebagatelne znaczenie. Z drugiej strony jest na tyle niewielki, że poruszanie się nim po zatłoczonych drogach polskich miast nie stanowi zbytniego wyzwania.

Nieco inne podejście towarzyszyło projektantom Volkswagena Tiguan. To samochód, w którym bezkompromisowym priorytetem jest wygoda użytkownika. Zdecydowanie i dynamika – to główne cechy, które przychodzą na myśl, kiedy masz przed oczami nowego Tiguana. Samochód ten idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie cenione są tradycyjne cechy marki Volkswagen – bezpieczeństwo, wygoda i pewność.

Szczególnie interesująca jest wersja Tiguan Allspace, w którym może podróżować wygodnie nawet 7 osób. To idealne rozwiązanie dla nieumiejącej usiedzieć na miejscu rodziny i dla grupy przyjaciół planujących wspólny wypad za miasto. Jeśli planujesz zakup SUVa – Volkswagen ma dla Ciebie dopasowaną ofertę. Sprawdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here