TEC 2000 czyszczenie wtrysków

Czy są inne sposoby, aby oprócz dobrej jakości oleju silnikowego i paliwa, stosować dodatkowe preparaty, które będą miały realny wpływ na nasz samochód? Marka TEC 2000, czyli wiodąca firma na rynku petrochemicznym, stworzyła środki, które cieszą się pozytywną opinią wśród kierowców i mechaników. Mają one na celu wyczyszczenie elementów silnika benzynowego, jak i diesla i usunięcie tym samym objawów złej pracy jednostki napędowej. 

Problem z odpaleniem na zimnym silniku? Przyczyną mogą być wtryskiwacze

Koszt chociażby nowych pompowtrysków to kwota około kilku tysięcy złotych. Dla wielu jest to równowartość auta lub cena znacząco przekraczająca budżet przeznaczony na naprawę. Wciąż wielu mechaników zaleca ich wymianę. Jednak przyczyna może okazać się błaha. 

W Internecie dostępnych jest wiele filmików, w którym testowane są produkty marki TEC 2000. Zazwyczaj dotyczą one płukanki silnika, zdarzają się również te z wtryskiwaczami. Widać na nich, jak TEC 2000 czyszczenie wtrysków jest skuteczny, a efekty widać po poprawionych korektach wtryskiwaczy. 

Preparat poprawia spalanie paliwa, ułatwia zimny rozruch, redukuje czarny dym i czyści wtryskiwacze paliwa. Niepokojące objawy ustają już po pierwszej puszce TEC 2000, która kosztuje około 70 złotych. Dodatkowo właściwości czyszczące Diesel Injector Cleaner, pozwalają na zachowanie dłuższej żywotności jednostki napędowej i jej sprawniejszą wydajność. 

Profesjonalne dodatki do paliwa marki TEC 2000

Zespół TEC 2000 Limited posiada długą historię. Na rynku petrochemicznym istnieje od 1973 roku. Wieloletnia praca, pozwoliła na stworzenie produktów o nazwie TEC 2000, które pojawiły się na rynkach w 1994 roku, m.in. w USA, Niemczech, Polsce oraz w Szwajcarii. Wszystkie te preparaty są wydajne i bezpieczne dla ochrony silnika. Stanowią czołówkę rozwiązań technologicznych świecie i cieszą się niezmienną popularnością. Przede wszystkim dlatego, że widać ich efekty.

Czysty silnik równa się mniejsze spalanie i dłuższa żywotność

Preparaty TEC 2000, które pozbywają się zanieczyszczeń z wnętrza silnika, wpływają pozytywnie na jego pracę. Czyszczą wtryskiwacze, rowki pierścieni tłokowych, kanaliki wału i popychacze zaworowe. Te zabiegi powinny być stosowane przez każdą wymianą oleju silnikowego na nowy. W ten sposób zredukujemy spalanie, zadbamy o lepszą kompresję i przywrócimy odpowiednie parametry naszego silnika, ciesząc się jego niezawodną pracą. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here