Klasyk idealny na wakacje: Fiat 500

Na widok tego niewielkiego, ale jakże uroczego samochodu, robi się po prostu miło. Samochód wygląda jak obietnica chwil spędzonych na przyjemnej, lekkiej jeździe i spełnia ją w stu procentach. „Pięćsetka” jest nam doskonale znana, przede wszystkim ze względu na solidność wykonania i niezwykłą wygodę prowadzenia. W końcu to Fiat!

Po prostu stylowy

Co tu dużo mówić – Fiat 500 jest jednym z naszych ulubionych samochodów. Na model ten chętnie decydują się kierowcy zaznajomieni już nieco z marką, a chcący zamienić dotychczasowy samochód na mniejszą, przyjemniejszą w prowadzeniu maszynę, wprost idealną na wypad za miasto, wycieczkę po mniej uczęszczanych drogach czy szybkie wyjście na zakupy. Wybór znakomity dla samotnika, pary i rodziny z dziećmi. Fiat 500 jest samochodem uniwersalnym, ale niezbyt wymagającym. Nie rości sobie prawa do nazywania go sportowym, służbowym czy rodzinnym. Jest tym, czego potrzeba kierowcy: autem, które sprawdzi się w każdej codziennej sytuacji.

Pięćsetka”: kultowy wybór

Reszta miasta może się schować – oto nadjeżdża prawdziwa ikona stylu! Wygląd Fiata 500 ma tu znaczenie nie mniejsze, niż zastosowane rozwiązania techniczne i technologiczne. Sylwetka prezentuje się elegancko, kusząco i inteligentnie. Delikatna zadziorność ukryta została w detalach: okrągłych lampach przednich i światłach dziennych LED, eleganckiej listwie, wzorzystych alufelgach.

Niech Was jednak nie zmyli uroczy kształt nadwozia: ta maszyna potrafi więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Superwydajny silnik TwinAir zastosowany w modelu Fiat 500 to jednak z najlepiej opracowanych jednostek benzynowych, powstała zarówno z myślą o uzyskania odpowiedniej mocy, jak i dbałością o środowisko, którego wszyscy jesteśmy częścią. Do tego dochodzi rzecz jasna, niezmienne w samochodach Fiata, funkcjonalne wnętrze, zapewniające wygodę prowadzenia wszędzie tam, gdzie chcesz się znaleźć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here