Wyposażenie jak marzenie w Abarth 595 Pista

Włoska marka lubi oryginalność – świadczy o tym obecność takiego modelu, jak 595 Pista, którym mamy przyjemność poruszać się już od kilku lat. Skorpion kojarzy się z ciekawymi, często niespotykanymi pomysłami i ogromnego zamiłowania do detali. Obie cechy spotykają się we wnętrzu tego niezwykłego samochodu.

Kunszt wnętrza

Abarth 595 Pista jest samochodem, z którego pomocą można się wyróżnić – powstał dla kierowców lubiących pewną jazdę, sportowe osiągi, ale także oryginalny wygląd. Lekka bryła kojarząca się raczej z legendarną pięćsetką niż autem rajdowym stworzona została do tego, aby cieszyć się dynamiczną jazdą bez względu na panujące warunki.

Doznania te byłyby jednak niczym, gdyby nie otoczenie, które jak klamra spina założenia marki: o samochodzie sportowym, dynamicznym, wygodnym i wyróżniającym się na tle innych rozwiązań. Nie sposób zatem przejść obojętnie obok wykończenia. Wnętrze mówi nam o modelu bardzo wiele.

Sportowa technologia

Wystarczy zasiąść za kierownicą Abartha 595 Pista, aby przekonać się, że jest to auto ze sportową duszą. Zacząć należy choćby od wyprofilowanego fotela obitego czarną tkaniną, wygodnego i zaprojektowanego w sposób, który zapewnia kierowcy odpowiednie ułożenie ciała: jego główną zaletą jest możliwość regulacji wysokości, którą system na dodatek zapamięta. Ciekawym elementem jest także kierownica – wielofunkcyjna, obszyta skórą, zaopatrzona we wskaźniki prowadzenia pojazdu oraz sterowanie Uconnect.

Prawdziwym centrum dowodzenia jest jednak technologiczna perełka: tablica przyrządów z 7-calowym kolorowym ekranem TFT, zegarem i komputerem pokładowym, dzięki której wiadomo, co dzieje się zarówno z autem, jak i ciągnącą się przed nim drogą. Abarth Telemetry to kolejne udogodnienie. Z jego użyciem można planować trasę przejazdu, monitorować osiągi, a przy okazji, dla jeszcze większej frajdy, sprawdzać własne umiejętności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here