Tu znajdziesz informacje na temat wszelkiego rodzaju połączeń komunikacyjnych. Ta podstrona jest swego rodzaju katalogiem witryn poświęconych komunikacji publicznej.

Komunikacja pociągowa jest jedną z tańszych dróg przemieszczania się. Sieci torów w całej Europie i na świecie są tak rozbudowane, że bez problemu można dotrzeć w dowolne miejsce, lub niedaleko od niego.

» Polskie Koleje PaństwoweSieć autobusowa jest w Polsce bardzo rozwinięta. Na świecie jest podobna sytuacja. Do wyboru mamy wiele różnych przedsiębiorstw kolejowych tak państwowych jak i prywatych. Poniżej znajdują się linki do stron www wybranych firm przewoźniczych.

» PKS
» Polski Express
» Europa Express
» EuroLines
» InterBusSamolot jest najszybszym środkiem lokomocji publicznej. Koszty lotów są coprawda adektatne do szybkości kursów, jednak biorąc pod uwagę luksus jaki oferują nam firmy lotnicze, oraz olbrzymią oszczędność czasu warto zastanowić się przy dłuższych trasach właśnie nad drogą powietrzną.

» Linie lotnicze LOT
» Lublinek


Połączenia morskie zdobywają coraz większe zaufanie wycieczkowiczów. Podróż statkiem czy promem jest stosunkowo długa, jednak bardzo przyjemna i spokojna.

» PetPolonia
» Polferries
» Polska żegluga morska
» Pol-Levant linie żeglugowe
» EuroAfrica linie żeglugowe
 

Więcej w dziale galeria!Kraje EuropyTablica ogłoszeńPrzydatne adresyKomunikacjaBezpieczeństwoGaleriaKontakt

                          Copyright 2005 by autostop.net.pl, All rights reserved.     Administracja